İzmir Kepenk Tamiri


İzmir Kepenk Tamiri 0 533 047 16 57 servis hizmeti için arayabilirsiniz.

İzmir kepenk tamir bakım onarım sevrisi olarak hizmet vermekteyiz bizi İzmir merkez ve tüm ilçelerine kepenk tamir servis hizmetimiz mevcuttur. Kaliteli ve birbirinden farklı özelliklerin olduğu kepenk modelleri kullanım ömrü daha uzun olması için sizlere belirli aralıklarda servis hizmeti de sunuyoruz. İzmir geneline hizmet veren firmamız tüm kepenk marka modellerinin yedek parçası olup arıza için gelen servis ekibimiz öncelikle yerinde arıza tespit yaparak eğer orda tamir imkanız var ise kepenkinizi gerekli bakım onarımı yapılarak tekrar kullanımınıza sunulur.

İzmir kepenk tamir servisi sistemleri sizler için İzmir şehir merkezi ve tüm ilçelerde  oluşturduğumuz 7/24 gezici mobil servis ekibimiz ile sizlerden gelen talep doğrultusun servis ekibimizi hızlı bir şekilde size yönlendiriyor. Dükkan, iş yeri, garaj kapısı, otopark ve mağaza kepenklerinizin arıza bakımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız sadece servis hizmeti sunmanın yanında otomatik kepenk ve normal kepenk panjur, satışımız da mecut olup sizlere bir telefon kadar yakınız.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan kepenklerde teknolojiye ayak uydurarak birçok farklı modeller çıkmıştır. Yenilikçi ve farklı modelleri kullanarak, kullanım kolaylığı sağlayan kepenk modellerini son teknolojik özellikler ile satın alarak kullanmaktadırlar. Teknolojik açıdan geliştirilmiş kepeneklerinizde yaşayacağınız tüm sorunlarda bizimle iletişime geçtiğinizde size bakım ve onarım hizmetlerini sunarak kısa sürede size İzmir kepenk servisi hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı kalitemizle işinde uzman personellerimiz tarafından sunuyoruz

 

İzmir kepenk tamir servisi olarak İzmir in tüm ilçelerine ve mahalle semtlerine  keşif sonrası aşağıdakı hizmetlerimizde mevcut. izmir kepenk tamircisi

İzmir Kepenk Sistemleri

Kepenk servis montaj ve tamir hizmetleri

Panjur tamir ve montaj servis hizmetleri

Pvc Doğrama

Alumnyum Doğrama

Küpeşte

Fotoselli Kapı tamir bakık servisi

Çağrı Merkezi
Mesaj Gönder